Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-L (RTM1500L)
Немає в наявності
Код:002625063
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-L (RTM1500L)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 188 x 120 x 350 мм |
| Вага, кг | 12 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-L (RTM1500L)
Джерело безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-L (RTM1500L) призначений для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідне постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли, медичне обладнання тощо. Номінальна активна потужність ДБЖ становить 900 Вт.
Особливості Ritar RTM1500: холодний старт. Матеріал корпусу: метал. LED індикація. Роз'єми: 3xSCHUKO.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-L (RTM1500L)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-L (RTM1500L)
[[ getCurrentDecimal('7318') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7318') ]] ₴