Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
В наявності
Код:003157313
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
| Виробник | |
| Призначення | для роутерів |
| Тип виконання | настільний |
| Потужність, Вт | 36 Вт |
| Вхідна напруга | 85-265 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12000mAh |
| Кількість розеток | 3 x DC |
| Додатковий фільтр | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 186 x 114 x 37 мм |
| Вага, кг | 0.65 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
ДБЖ XoKo DC1200 – це портативний зарядний пристрій, спеціально розроблений для безперебійної роботи вашого роутера та інших невеликих пристроїв.
Чому він потрібен:
- Захист від відключень світла: Продовжує працювати, коли зникає електрика.
- Стабільне з'єднання: Забезпечує безперебійний доступ до інтернету.
- Довга автономність: Батарея 12000 mAh дозволяє працювати пристрою тривалий час.
- Універсальність: Має різні роз'єми для підключення різних пристроїв.
Особливості продукту:
- Інтелектуальна схема із захистом від надмірного заряджання, надмірного розряджання, перевантаження та короткого замикання
- Вбудовані літієві батареї великої ємності
- Світлодіодні або РК-індикатори стану
- Селектор напруги
- USB-вихід 5 В/2 А для швидкої зарядки смартфонів
- Вбудований адаптер забезпечує широкий діапазон напруги змінного струму 100~240 В змінного струму
- Підходить для більшості цифрових пристроїв
- Power over Ethernet (POE) передає дані та живлення одночасно
- Автоматичне ввімкнення при підключенні до мережі змінного струму
- Настінний дизайн
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення XoKo DC12000 36W (XK-DC1236W)
[[ getCurrentDecimal('3772') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3768') ]] ₴