Audi A4 B5 / A4 B5 Avant (94-01) щуп рівня масла, масляний щуп, 06B115611C, Ауді А4 Б5
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Audi A4 B5 / A4 B5 Avant (94-01) щуп рівня масла, масляний щуп
Розміри:
  • довжина щупа 475 мм
  • щуп з ручкою 575 мм
Автомобілі:
  • Audi A4 B5 / A4 B5 Avant, рік випуску: 1994-2001
  • Audi A4 B6 / A4 B6 Avant, рік випуску: 2000-2004
  • Audi A6 C5 / A6 C5 Avant, рік випуску: 1997-2005
  • Seat Alhambra I, рік випуску: 1996-2010
  • Seat Cordoba II (6L2), рік випуску: 2002-2009
  • Seat Ibiza IV (6L1), рік випуску: 2002-2009
  • Skoda Fabia I, рік випуску: 1999-2008
  • Skoda Octavia, рік випуску: 1999-2007
  • Skoda Superb I (3U4), рік випуску: 2001-2008
  • VW Bora / Bora універсал, рік випуску: 1998-2005
  • VW Golf IV / Golf IV Variant, рік випуску: 1998-2006
  • VW New Beetle (9C1, 1C1), моделі, виготовлені протягом 1998 року
  • VW New Beetle kabriolet (1Y7), рік випуску: 2002-2010
  • VW Passat B5 / Passat B5 Variant, рік випуску: 1996-2000
  • VW Sharan I, рік випуску: 1995-2010
OE номер: 06B115611C
Технічний стан: товар новий, не був у використанні, без пошкоджень
Не йди - у цього продавця є ще! 🛍️
Дивитися також
Популярні продавці в категорії Датчики рівня палива, оливи та інші
Автосклад
WestCar
AutoFit
DocGermany
AvtoSmak
Популярні виробники в категорії
Ви підглядали 👀
Ноутбук MSI Delta 15 A5EFK 15,6" 240Hz Ryzen 7 5800H 16Gb SSD 1Tb RX 6700 Б/В