Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Сорочка оверсайз у клітинку з подовженою спинкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887038
Характеристики Сорочка оверсайз у клітинку з подовженою спинкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Колір | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Стан | Нове |
| Застібка | гудзики |
| Візерунок | клітина |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 71см |
| Довжина рукава від горловини, см | 68см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66см |
| Довжина по спинці, см | 78см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 36см |
Читати повністю
Сховати
Опис Сорочка оверсайз у клітинку з подовженою спинкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
Сорочка оверсайз у клітинку — стильна та комфортна модель для створення сучасних повсякденних образів. Вільний прямий фасон із опущеними проймами забезпечує зручну посадку та підкреслює актуальний трендовий силует.
Модель застібається на ґудзики, має класичний комірець та подовжену спинку, що додає виробу оригінальності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Сорочка оверсайз у клітинку з подовженою спинкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Сорочка оверсайз у клітинку з подовженою спинкою - синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1240') ]] ₴