Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | з капюшоном |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 52см; M - 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 68см; M - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 38см; M - 40см |
| Ширина по стегнам | S - 60см; M - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 109см; M - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 78см; M - 78см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см |
Характеристики Спортивний костюм із худі та прямими штанами на затяжках - кремовий цвет, M (є розміри)
Немає в наявності
Код:003919609