Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Спортивний костюм із худі та прямими штанами зі швами навиворіт - червоний цвет, S (є розміри)
Немає в наявності
Код:003919618
Характеристики Спортивний костюм із худі та прямими штанами зі швами навиворіт - червоний цвет, S (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | з капюшоном |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 50см; M - 52см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 57см; M - 59см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 49см |
| Ширина по стегнам | S - 66см; M - 70см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 108см; M - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 76см; M - 76см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см |
Читати повністю
Сховати
Опис Спортивний костюм із худі та прямими штанами зі швами навиворіт - червоний цвет, S (є розміри)
Спортивний костюм із худі та прямими штанами — це сучасний і комфортний варіант для повсякденного носіння у трендовому розслабленому стилі. Вільний фасон забезпечує свободу рухів і додає образу актуальної oversize-естетики.
Худі з капюшоном має опущені пройми, що підкреслює невимушений силует, а манжети на рукавах і внизу виробу додають акуратності та зручності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Спортивний костюм із худі та прямими штанами зі швами навиворіт - червоний цвет, S (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Спортивний костюм із худі та прямими штанами зі швами навиворіт - червоний цвет, S (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2660') ]] ₴