Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 58см; M - 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 77см; M - 78см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 63см; M - 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 48см |
| Ширина по стегнам | S - 63см; M - 65см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 111см; M - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 81см; M - 81см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см |
Характеристики Спортивний костюм із кофтою на бликавці та широкими штанами - червоний цвет, M (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887112