Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Спортивний костюм в дрібний рубчик з прямими штанами та худі на блискавці - кремовий цвет, M (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887148
Характеристики Спортивний костюм в дрібний рубчик з прямими штанами та худі на блискавці - кремовий цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | з капюшоном |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | M - 48см; L - 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 68см; L - 68см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 58см; L - 60см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 48см; L - 48см |
| Ширина по стегнам | M - 56см; L - 58см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 109см; L - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 78см; L - 78см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 35см; L - 37см |
Читати повністю
Сховати
Опис Спортивний костюм в дрібний рубчик з прямими штанами та худі на блискавці - кремовий цвет, M (є розміри)
Спортивний костюм у дрібний рубчик — стильний та комфортний комплект для активного відпочинку й повсякденного носіння. Фактурна тканина в дрібний рубчик додає образу сучасності та підкреслює трендовий характер моделі.
Худі вільного фасону оснащене капюшоном і застібається на блискавку, що робить його зручним у використанні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Спортивний костюм в дрібний рубчик з прямими штанами та худі на блискавці - кремовий цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Спортивний костюм в дрібний рубчик з прямими штанами та худі на блискавці - кремовий цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2640') ]] ₴