Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | TRANSCEND |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Колір | |
| Інтерфейс | USB 3.1 Type-C |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Серія | ESD270C |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.1 Type-C |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 77 mm x 55.7 mm x 9.6 mm |
| Вага | 35 г |
Характеристики SSD накопичувач Transcend ESD270C 500GB USB 3.1 GEN 2 Type-C (TS500GESD270C)
Немає в наявності
Код:002628886
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами