Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
SSD накопичувач Transcend MTS820S 240GB SATA 3D TLC (TS240GMTS820S)
Немає в наявності
Код:002151909
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики SSD накопичувач Transcend MTS820S 240GB SATA 3D TLC (TS240GMTS820S)
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 8 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | MTS820 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 430 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 80 |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 x 22 x 3.58 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис SSD накопичувач Transcend MTS820S 240GB SATA 3D TLC (TS240GMTS820S)
Надзвичайно компактний твердотільний накопичувач Transcend MTS820 в форм-факторі M.2 оснащений інтерфейсом SATA III 6 Гбіт/с, відмінно підходить для оснащення високопродуктивних систем і може бути встановлений навіть в найбільш компактні пристрої. За рахунок використання високоякісних мікросхем флеш-пам'яті і вдосконалених алгоритмів роботи прошивки, накопичувачі Transcend MTS820 M.2 забезпечують неперевершену надійність зберігання даних.
Відгуки та питання про - SSD накопичувач Transcend MTS820S 240GB SATA 3D TLC (TS240GMTS820S)
0.0
Всього відгуків:0
SSD накопичувач Transcend MTS820S 240GB SATA 3D TLC (TS240GMTS820S)
[[ getCurrentDecimal('3509') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3509') ]] ₴