Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 53 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 280 |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Колір | сріблястий |
Характеристики SSD накопичувач Transcend SSD230S 512GB SATAIII 3D TLC (TS512GSSD230S)
В наявності
Код:002629455
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами