Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Діаметр серцевини | 2,5 мм |
| Довжина різьби | 22 мм |
| Номінальний діаметр (d) | 3,9 мм |
| Довжина (L) | 30 мм |
| Діаметр головки (dh) | 8,5 мм |
| Біта | H2 |
| Тип різьби | Гвинтове різьблення по дереву |
| Форма різьби | Двоходова різьба |
| Підходить для використання в наступних матеріалах | Деревина, Похідні вироби з деревини, М'яка деревина, Фанера BSP, Брус клеєний з шпону LVL |
| Матеріал | Загартована сталь |
| Область застосування | Монтаж гіпсових плит, Повнозбірне будівництво, Внутрішня арматура, Дерев'яне будівництво, Будівництво з дерев'яних облицювальних панелей, Елементне будівництво |
| Форма наконечника | Наконечник |
| Виконання різьби | Повна різьба |
| Тип голови | Рожкова головка |
| Відповідність ROHS | Так |
| Покриття | Фосфатоване виконання |