Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.7 кг |
| Кількість швидкостей | 2 1 |
| Імпульсний режим | Є |
| Матеріал корпусу | скло+пластик |
| Колка льоду | |
| Колір | |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 450 Вт |
| Ємність склянки | 1.9 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 140 мл |
| Ємність великого подрібнювача | 1000 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Склянки і інші ємності | млинок |
| Функції | подрібнення |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Габарити | 377 х 192 х 164 мм |
| Також шукають | для коктейлів |
Характеристики Стаціонарний блендер Philips HR2041/17
Немає в наявності
Код:002150051
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами