Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 4.58 кг |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Імпульсний режим | Є |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | чорний сріблястий |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Ємність мірної склянки | 2 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | технологія problend ultra поєднує у собі 3 функції |
| Габарити | 44.2 х 16.7 х 21.6 см |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Стаціонарний блендер Philips HR3760/00
В наявності
Код:002150897
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами