Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.43 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | Є |
| Матеріал корпусу | |
| Колка льоду | |
| Колір | |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 450 Вт |
| Ємність склянки | 1.5 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 1500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Функції | режим смузи |
| Особливості | охолодження мотора Double Air Ventilating System |
| Габарити | 18.1 x 37.9 x 17 см |
| Також шукають | для коктейлів |
Характеристики Стаціонарний блендер Tefal BL2C0130
В наявності
Код:002629239
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами