Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Стаціонарний блендер Tefal BL420131
Немає в наявності
Код:002023178
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Стаціонарний блендер Tefal BL420131
| Виробник | |
| Вага | 1.8 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | Є |
| Матеріал корпусу | скло+пластик |
| Колка льоду | |
| Колір | |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 600 Вт |
| Ємність склянки | 1.25 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 1250 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Склянки і інші ємності | чаша для смузі |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Функції | подрібнення |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 370 х 200 х 200 мм |
| Також шукають | для коктейлів |
Читати повністю
Сховати
Опис Стаціонарний блендер Tefal BL420131
Блендер TEFAL BL420131 дозволяє за лічені хвилини приготувати корисні та смачні страви з овочів, фруктів, ягід, меду, горіхів, вівсяних пластівців, йогурту та молока. Потужний блендер прекрасно подрібнює, змішує і збиває.
Імпульсний режим Pulse незамінний для ретельнішого подрібнення продуктів. При його ввімкненні блендер працює імпульсно: періодично зупиняється і потім знову починає.
Відгуки та питання про - Стаціонарний блендер Tefal BL420131
0.0
Всього відгуків:0
Стаціонарний блендер Tefal BL420131
[[ getCurrentDecimal('2620') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2620') ]] ₴