Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 3.1 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | Є |
| Матеріал корпусу | скло+пластик |
| Колка льоду | |
| Колір | чорний |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 800 Вт |
| Ємність склянки | 1.75 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 1750 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Склянки і інші ємності | чаша для смузі |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Функції | подрібнення |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Габарити | 342 х 283 х 190 мм |
| Також шукають | для коктейлів |
Характеристики Стаціонарний блендер Tefal BL435831
Немає в наявності
Код:002023079
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами