Маркетплейс твоєї Країни![]()
Стаціонарний блендер Tefal BL438831
Немає в наявності
Код:002631437
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Стаціонарний блендер Tefal BL438831
| Виробник | |
| Вага | 3.5 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | Є |
| Матеріал корпусу | пластик + сталь |
| Колка льоду | |
| Колір | чорний |
| Ємність склянки | 1.25 л |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 800 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 1250 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Склянки і інші ємності | чоппер |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Функції | подрібнення |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Габарити | 342 х 283 х 190 мм |
| Також шукають | для коктейлів |
Читати повністю
Сховати
Опис Стаціонарний блендер Tefal BL438831
TEFAL BL438831 - стаціонарний блендер від усесвітньо відомого бренду, продукція якого відповідає всім вимогам сучасного споживача. Побутова техніка компанії Tefal поєднує в собі високу якість, бездоганну надійність і стильний дизайн. Блендер TEFAL BL438831 отримав якісні леза виготовлені з нержавіючої сталі, які гарантовано прослужать багато років і не втратять своєї гостроти. Вони без проблем справляються з продуктами будь-якої твердості.
Є функція подрібнення, яка підійде для колки та подрібнення льоду. Також, блендер оснащений імпульсним режимом. Чаша виготовлена із загартованого скла, що забезпечує її надійність і довговічність. Для зручності використання, на чаші є вимірювальна шкала.
Відгуки та питання про - Стаціонарний блендер Tefal BL438831
[[ getCurrentDecimal('3878') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3878') ]] ₴