Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 45.5 мм |
| Клас енергоспоживання | |
| Рівень шуму при пранні | 65 дБ |
| Кількість програм прання | 2 |
| Тип завантаження | |
| Стан | |
| Особливості | класс защиты от удара током: II |
| Програми | Деликатная Обычная |
| ddp | 1 |
| exist | 1 |
| avail | 1 |
| warehouse1 | 1 |
| Бренд | ARDESTO |
| Длина | 480 мм |
| Дополнительные опции | таймер на стирку / на отжим, центрифуга, Функция реверс |
| Загрузка белья | 8 кг |
| Номинальное напряжение | 220 В 50Гц / 0.5А / 410Вт |
| Объем | 0.3904 м3 |
| Тип | стиральная /напівавтоматична |
| Уровень шума при отжиме | 70 дБ |
| Цвет | белый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |