Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 200 см |
| Тип | Стрічкові |
| Конструкція | |
| Колір | |
| Опір | 7 кг |
| Стан | |
| Тип навантаження | |
| Бренд | PowerPlay |
| Габарити упаковки | 12*18*3 |
| Гарантія | 14 дней |
| Применение | Універсальні |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Материал | Латекс |
| Мoдель | 4112 |
| Размер | Light |