Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.64 г |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Колір | Black |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 417 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Зовнішні розміри | 470 x 400 x 89 мм |
Характеристики Сумка Case Logic Value Laptop Bag 17.3" VNCI-217 Black
Немає в наявності
Код:002023741
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами