Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка Defender Shiny 15-16" Black (26097)
В наявності
Код:002022786
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка Defender Shiny 15-16" Black (26097)
| Виробник | |
| Вага | 0.31 г |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Колір | Black |
| Особливості | для ноутбука |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Зовнішні розміри | 415х320х50 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка Defender Shiny 15-16" Black (26097)
Shiny - сумка для ноутбука зі світловідбиваючою смугою. Має посилені стінки, передню кишеню на блискавці та регульований плечовий ремінь, що відстібається.
Особливості:
- Посилений захист відділення для ноутбука
- Зручна зовнішня передня кишеня на блискавці, підходить для документів формату А4
- Світловідбиваюча смуга
- Регульований плечовий ремінь
- Надійний захист від пилу та пошкоджень
Розміри: 41.5 х 32 х 5 см.
Відгуки та питання про - Сумка Defender Shiny 15-16" Black (26097)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка Defender Shiny 15-16" Black (26097)
[[ getCurrentDecimal('584') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('582') ]] ₴