Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
Немає в наявності
Код:002627307
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 12" |
| Внутрішня висота під пристрій | 200 мм |
| Призначення | для нетбуків |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Зовнішні розміри | 330x240x37 мм |
| Тип сумки | сумка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
Представляємо легку і зручну сумку для ноутбука Continent 10-11"(CC-071 Bordo) з вертикальним завантаженням, яка призначена для транспортування і зберігання ноутбуків з діагоналлю екрану 10". Вона стане Вашим незамінним помічником під час поїздок на роботу, у відрядження або на відпочинок, надійно захищаючи Ваш ноутбук від пошкоджень, вологи і перепадів температур. Для додаткового захисту сумка оснащена стінками з піноподібного матеріалу. Для розміщення дрібних аксесуарів передбачена кишеня-органайзер, яка застібається на блискавку. У Вашому розпорядженні також міцні ручки і зручний ремінь для перенесення на плечі.
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Continent 10-11'' CC-071 Bordo (CC-071Bordo)
[[ getCurrentDecimal('289') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('286') ]] ₴