Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка для ноутбука RivaCase 13.3" 8221 Black (8221Black)
В наявності
Код:002627326
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 13.3" 8221 Black (8221Black)
| Виробник | |
| Вага | 0.53 г |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 13.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 330 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 240 мм |
| Зовнішні розміри | 350х265х65 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука RivaCase 13.3" 8221 Black (8221Black)
Сумка для ноутбука RivaCase 13.3 "(8221 (Black)) з поліестеру стане незамінним помічником в перенесенні Вашого ноутбука. Основне внутрішнє відділення допоможе розмістити документи А4, зарядний пристрій і різні аксесуари, а додаткове відділення на" блискавці "- гаманець або паспорт. Два додаткових зовнішніх відділення допоможуть зручно розмістити всі необхідні аксесуари, планшетний PC. Також передбачено переднє відділення з кишенею для мобільного телефону, авторучок або аксесуарів для ноутбука.
Подвійна "блискавка" забезпечує легкий доступ до пристрою, зручні ручки призначені для транспортування сумки в руках, а регульований, знімний плечовий ремінь з м'якою накладкою дозволить носити її на плечі. Сумка є відмінним вибором для модних і стильних людей, які цінують зручність, зносостійкість і строгий стиль у виборі додаткових коштів для транспортування пристрою. Компактність, зручність і функціональність - саме цими словами можна охарактеризувати дану модель сумки для ноутбуків.
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука RivaCase 13.3" 8221 Black (8221Black)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука RivaCase 13.3" 8221 Black (8221Black)
[[ getCurrentDecimal('1019') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1018') ]] ₴