Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8037 Black (8037Black)
В наявності
Код:002627350
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8037 Black (8037Black)
| Виробник | |
| Вага | 0.47 г |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Зовнішні розміри | 420x290x55 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8037 Black (8037Black)
Ця елегантна сумка для ноутбука за ціною початкового рівня втілює в собі фірмову ДНК Rivacase - вміння створювати універсальні і стильні продукти. Її витончена і строга колірна гамма підійде як для використання в повсякденному житті, так і формальних подій. Вона ідеальна для всіх людей, професіоналів і студентів, завдяки мобільності, довговічності і комфорту, який вона забезпечує.
Особливості- Ультра тонка, бюджетна сумка для ноутбуків до 15.6 "
- Сумка виконана з щільного синтетичного матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи
- Переднє відділення на блискавці для смартфона і аксесуарів
- Подвійна застібка блискавка для зручного доступу до пристрою
- Ручки для транспортування сумки в руках
- Регульований, знімний плечовий ремінь
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8037 Black (8037Black)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8037 Black (8037Black)
[[ getCurrentDecimal('845') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('845') ]] ₴