Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8731 Grey (8731Grey)
Немає в наявності
Код:002627351
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8731 Grey (8731Grey)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Зовнішні розміри | 405x285x50 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8731 Grey (8731Grey)
Особливості
- Сумка для ноутбуків до 15.6 ".
- Сумка виконана з щільного синтетичного матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи.
- Два додаткові внутрішні відділення допоможуть зручно розмістити всі необхідні аксесуари, планшет до 10.1 "і документи.
- Дві зовнішні передні кишені на блискавці. Одна для зберігання аксесуарів. Друга обладнана панеллю-органайзером для зберігання візитних карток, авторучок, смартфона.
- Додаткове відділення на задній панелі для зберігання аксесуарів, документів.
- Подвійна застібка-блискавка для зручного доступу до пристрою.
- Ручки для транспортування сумки в руках.
- Регульований, знімний плечовий ремінь.
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8731 Grey (8731Grey)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" 8731 Grey (8731Grey)
[[ getCurrentDecimal('1338') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1333') ]] ₴