Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 13" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 310 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 210 мм |
| Зовнішні розміри | 360х230х40 мм |
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 13" NB1301 black (NB1301BK)
В наявності
Код:002627379
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами