Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 pink (NB1402PK)
В наявності
Код:002624133
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 pink (NB1402PK)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 330 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 230 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 pink (NB1402PK)
Сумка для ноутбука Vinga - це зручна сумка для ноутбука, яка виконана з сучасного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями. Універсальний дизайн підходить для самих різних моделей портативних комп'ютерів.Сумка забезпечить достатньо місця не тільки для зберігання вашого ноутбука, але і для папок, документів, ручок, зарядного пристрою та інших додаткових предметів, необхідних під час перебування далеко від дому або офісу.Це ідеальний вибір для професійних користувачів, які проводять багато часу в роз'їздах.
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 pink (NB1402PK)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1402 pink (NB1402PK)
[[ getCurrentDecimal('620') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('619') ]] ₴