Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | регульований плечовий ремінь відділення для аксесуарів |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 330 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 231 мм |
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 14" NB1430 pixel (NB1430PX)
В наявності
Код:002627381
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами