Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
В наявності
Код:002624581
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Тип сумки | сумка |
| Призначення | класичні |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
Сумка для ноутбука Vinga - це зручна сумка для ноутбука, яка виконана з сучасного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями. Універсальний дизайн підходить для самих різних моделей портативних комп'ютерів.Сумка забезпечить достатньо місця не тільки для зберігання вашого ноутбука, але і для папок, документів, ручок, зарядного пристрою та інших додаткових предметів, необхідних під час перебування далеко від дому або офісу.Це ідеальний вибір для професійних користувачів, які проводять багато часу в роз'їздах.
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
[[ getCurrentDecimal('679') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('678') ]] ₴