Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5320
Немає в наявності
Код:002149172
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5320
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 2.5 кг |
| Тип управління | механічний |
| Матеріал корпусу | |
| Кількість секцій | 5 |
| Потужність | 245 Вт |
| Cистема сушки | нагрівальна |
| Об'єм | 5 л |
| Продукти для сушки | ягоди |
| Габарити | 33 х 33 х 28 см |
| Особливості | рівномірне висушування на всіх рівнях |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5320
Сушарка для овочів та фруктів ARDESTO FDB-5320 дозволить висушити: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, рибу, хліб, зелень, трави та ін.
- Рівномірне висушування на всіх рівнях
- Збереження вітамінів та мінералів
- Термостат дозволяє регулювати температуру в межах 35-70 ̊C.
Сушарка ARDESTO FDB-5320 ідеальний пристрій для тих, хто дбає про заготівлю продуктів на зиму. Це один із найбільш ефективних, простих та економічних сушильних агрегатів. Має захист від перегріву завдяки вбудованому мікропроцесору.
Відгуки та питання про - Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5320
0.0
Всього відгуків:0
Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5320
[[ getCurrentDecimal('1850') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1850') ]] ₴