Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Свердло по металу HSCo, D5,0 mm
| Виробник | |
| Підходить для вертикально-свердлильного верстата зі станиною (оцінка в балах) | 1 з 4 балів |
| Кут наконечника | 130 ° |
| Підходить для свердлильного верстату (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для акумуляторних дрилів-шурупокрутів (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Універсальність (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Характер свердління (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Діаметр (Ø) | 5 мм |
| Довжина спіральної частини | 52 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Стандарт / глибина свердління | DIN 338 / 5xD |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Покриття | Випарений |
| Оброблювані матеріали | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Глибина свердління (D), макс. | 5xD |
| Самоцентрування | Так |
| Форма хвостовика | Циліндричний |
Читати повністю
Сховати
Опис Свердло по металу HSCo, D5,0 mm
Доступне, надійне свердло для швидкого свердління нержавіючої сталі, жаростійкої сталі та для широкого застосування зі сталями з границею міцності до 1000 Н/мм2 та чавуні
Швидке свердління
- Тонке заточування робочої зони забезпечує менше тертя під час свердління, а отже, зменшується зусилля необхідне для свердління
- Високоефективне видалення стружки
Самоцентрування
- Поперечне заточування забезпечує відмінний центрувальний ефект навіть на округлих поверхнях, що усуває потребу у попередньому кернінні
Добра ріжуча здатність
- Ріжучий матеріал HSCo (M35) містить 5% кобальту, що забезпечує підвищену термостійкість і твердість
Примітка Хвостовик свердла з діаметра 13,0 мм проточений до діаметра 12,7 мм
Відгуки та питання про - Свердло по металу HSCo, D5,0 mm
0.0
Всього відгуків:0