Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Свердло по плитці та склу QUADRO, D5-L70 мм
| Виробник | |
| Плавність роботи (оцінка в балах) | 04 |
| Термін служби (оцінка в балах) | 04 |
| Кількість ріжучих кромок | 04 |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 05 |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 05 |
| Універсальність (оцінка в балах) | 05 |
| Точність (оцінка в балах) | 05 |
| Робоча довжина | 20 мм |
| Діаметр (Ø) | 5 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Тип наконечника | HEX |
Читати повністю
Сховати
Опис Свердло по плитці та склу QUADRO, D5-L70 мм
Для свердління отворів у керамічній плитці, керамограніті, склі. Висока зносостійкість. Висока продуктивність свердління.Виготовлене з інструментальної сталі з ріжучими твердосплавними крайками із надміцного карбідового сплаву, характеризується збільшеним ресурсом роботи і високою точністю виконаних отворів. Чистий результат без сколів і тріщин.Підходить для свердління на малих обертах і без сильного натиску на інструмент. Шестигранний хвостовик (HEX).
- Надійно фіксується в патроні, що виключає можливе прокручування в інструменті.
- Свердло може встановлюватися як оснащення для дрилів, шурупокрутів і свердлильних верстатів.
Відгуки та питання про - Свердло по плитці та склу QUADRO, D5-L70 мм
0.0
Всього відгуків:0