Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Універсальність (оцінка в балах) | 1 з 4 балів |
| Кут наконечника | 118 ° |
| Довжина спіральної частини | 12 мм |
| Підходить для свердлильного верстату (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для акумуляторних дрилів-шурупокрутів (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для свердлильно фрезерних станків (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для вертикально-свердлильного верстата зі станиною (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Характер свердління (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Діаметр (Ø) | 3,3 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ріжучий матеріал | HSS |
| Оброблювані матеріали | Сталь |
| Самоцентрування | Так |