Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Свердло спіральне HSS DIN 340 тип RN 130 °
| Виробник | |
| Підходить для свердлильно фрезерних станків (оцінка в балах) | 1 з 4 балів |
| Діаметр (Ø) | 10 мм |
| Глибина свердління | 100 мм |
| Довжина спіральної частини | 121 мм |
| Кут наконечника | 130 ° |
| Довжина | 184 мм |
| Універсальність (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Підходить для вертикально-свердлильного верстата зі станиною (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Характер свердління (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Підходить для свердлильного верстату (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Підходить для акумуляторних дрилів-шурупокрутів (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Швидкість свердління (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Якість отвору (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Стандарт / глибина свердління | DIN 340 / 10xD |
| Ріжучий матеріал | HSS |
| Якість | ZEBRA-Premium |
| Покриття | Випарений |
| Підходить для типу обладнання | Дриль, Акумуляторні шурупокрути, Вертикально-свердлильний верстат на колоні |
| Підгрупа матеріалів | Конструкційна сталь загального призначення, Нелегована відгартована сталь, Чавун, Високоміцний чавун, Ковкий чавун, Магнієві сплави, Мідь, низьколегована, Латунь тендітна, Латунь, що утворює довгу стружку, Пластмаси, термореактопласт, Пластмаси, термопласт |
| Глибина свердління (D), макс. | 10xD |
| Оброблювані матеріали | Сталь, Чавун |
| Самоцентрування | Так |
| Форма хвостовика | Циліндричний |
Читати повністю
Сховати
Опис Свердло спіральне HSS DIN 340 тип RN 130 °
Подовжене прецизионное свердло для глибоких отвори в сталі з міцністю до 850 Н / мм2 і чавуні. На 20% менше зусилля подачі в порівнянні з традиційними свердлами, а також більш швидке і більш акуратне виконання роботи Оптимізована перехресне потоншення Прецизійне точкове свердління без центрування, навіть на вигнутих поверхнях Оптимізована хрестоподібно підточеним вершина Ідеально підходить для свердління циліндричних гнізд Дуже точна геометрія наконечника для акуратних отворів Чудова прилипання охолоджуючих мастильних матеріалів і знижений ризик скупчення матеріалу Покриття поверхні методом напилення Примітка При застосуванні спірального свердла, відповідного DIN 340, рекомендується спочатку просвердлити направляє отвір. Наші свердла для центрувальними свердління на верстатах ЧПУ (арт. No 063644 ...) ідеально підходять для цього завдання. Див. Відомості про свердла / придатності для матеріалів в таблицях
Відгуки та питання про - Свердло спіральне HSS DIN 340 тип RN 130 °
0.0
Всього відгуків:0