Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R17-80 3000-6000K 80Вт з дистанційним IR управлінням
продано - 0 шт.
0 шт.
Немає в наявності
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R17-80 3000-6000K 80Вт з д/у відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він виготовлений у вигляді круглого приладу білого кольору невеликої товщини. Зовнішнє виконання сучасне і лаконічне. Відтінок оболонки змінюється при роботі згідно з тим, яка температура світіння встановлена. Робочий діапазон – 3000-6000 До, що відповідає теплому, нейтральному і холодного світіння. Світильник має потужність 80 Вт, що рівнозначно традиційної величиною в 720 Вт зі світловим потоком 6400 лм. Світлова віддача приладу – 76 лм/Вт, індекс передачі кольору – 80 од. З використанням прогресивної технології застосування окремих лінз на світлодіодах виробнику вдалося досягти величини кута розсіювання в 170° Арматурна частина пристрою виготовлений з металу, а розсіювач з полікарбонату. Діаметр плафона становить 48 см, а загальна товщина – 6,5 см. Робочі напруги вироби – від 175 до 265 В. Инфракрасный пульт питается от двух батареек типа ААА. (Батарейки в комплекте не идут.).Радиус действия сигнала – до 5 метров. Размеры пульта: 148х39х20 мм. В его функционал входит регулировка яркости, температуры цвета свечения (Холодный-Нейтральный-Теплый свет), режим ночника, а также предустановленные настройки яркости и оттенка. Таймер (свет включается через 30мин) Характеристики: Мощность: 80 W Эквивалентная мощность: 720 W Рабочее напряжение 176-265 V Световой поток: 6400 Lm Температура света: 3000-6000 K Цвет свечения: Холодный-Нейтральный-Теплый свет Световая отдача: 76 Lm/W Индекс цветопередачи, Ra: 80 Тип світильника SMART світильники Тип розсіювача Матовий (Frosted) Кут світіння, ° 170 Вид монтажу Накладні Габаритний розмір, мм 480x65 Клас захисту: IP20 Клас енергоефективності: A+ Країна бренду Українські Термін служби: 40000 ч Гарантійний термін: 24 м Можливість регулювання яскравості: Диммируемые Колір плафона Білий Колір арматури Білий Матеріал плафона Полікарбонат Матеріал арматури Метал Форма плафона Коло Обертовий плафон З не повертається плафоном Кількість плафонів, шт 1 плафон Додаткове джерело світла Немає Спосіб включення Пульт дистанційного керування Колір корпусу Білий Пульт управління в комплекті Так Розмір пульта: 148х39х20 мм Тип управління Інфрачервоний (ІЧ) Виробник BIOM (Україна)