Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вентилятор Ardesto FN-1608RW
Немає в наявності
Код:003155169
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Ardesto FN-1608RW
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 2.8 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Діаметр | 40 см |
| Також шукають | недорогі |
| Тип | підлоговий |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Управління | механічне |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 1250 х 520 х 520 мм |
| Вид | лопатевий |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву |
| Колір | білий |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Ardesto FN-1608RW
Потужний і простий у користуванніМеханічне керування реалізоване чотирма клавішами. Потужність вентилятора — 45 Вт, передбачено три швидкості роботи. Обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків у приміщенні.
Надійна конструкціяДіаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. Надійне встановлення забезпечує кругла опора діаметром 52 см У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а тако
Відгуки та питання про - Вентилятор Ardesto FN-1608RW
0.0
Всього відгуків:0
Вентилятор Ardesto FN-1608RW
[[ getCurrentDecimal('1272') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1272') ]] ₴