Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 3.2 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Додаткові характеристики | світловий індикатор |
| Управління | пульт ДУ |
| Можливість регулювання | автоповорот |
| Функції | таймер |
| Габарити | 900 х 310 х 310 мм |
| Колір | сріблястий |
Характеристики Вентилятор Ardesto FNT-R36X1W
Немає в наявності
Код:003568756
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами