Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вентилятор Ardesto FT-23A
В наявності
Код:003154820
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Ardesto FT-23A
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 1.18 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Тип | настільний |
| Вид | лопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м² |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Діаметр | 23 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 39.5 х 28 х 20.8 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Ardesto FT-23A
Настільний вентилятор ARDESTO FT-23A білого кольору на круглій опорі пасуватиме до будь-якого інтер’єру. Потужність вентилятора становить 30 Вт, а рівень шуму – 60 дБ. Керування механічне – за допомогою двох клавіш перемикання швидкості.
Відгуки та питання про - Вентилятор Ardesto FT-23A
0.0
Всього відгуків:0