Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вентилятор Ardesto FT-B25W
В наявності
Код:003155064
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Ardesto FT-B25W
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | настільний |
| Вид | лопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м² |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Додаткові характеристики | можливість регулювання за напрямком потоку повітря |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Діаметр | 15 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 300 х 250 х 190 мм |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Ardesto FT-B25W
Настільний вентилятор ARDESTO FT-B25W гармонійно поєднує продуктивність, ергономічність і стильний дизайн. Згодиться для створення комфортної атмосфери, даруючи прохолоду.
Відгуки та питання про - Вентилятор Ardesto FT-B25W
0.0
Всього відгуків:0