Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вентилятор Esperanza EHF001KE
Немає в наявності
Код:003570781
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Esperanza EHF001KE
| Виробник | |
| Вага | 2.3 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Колір | сірий |
| Також шукають | недорогі |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м² |
| Кількість лопатей | 3 |
| Функції | автоповорот |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Габарити | 1300 х 450 х 450 мм |
| Тип | підлоговий |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву |
| Управління | механічне |
| Діаметр | 40 см |
| Можливість регулювання | по висоті |
| Матеріал лопатей | пластик |
Читати повністю
Сховати
Відгуки та питання про - Вентилятор Esperanza EHF001KE
0.0
Всього відгуків:0
Вентилятор Esperanza EHF001KE
[[ getCurrentDecimal('1091') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1090') ]] ₴