Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вентилятор Grunhelm GFS-1619
В наявності
Код:003155891
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Grunhelm GFS-1619
| Виробник | |
| Вага | 2 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Додаткові характеристики | світловий індикатор |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | по висоті |
| Функції | автоповорот |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 1300 х 525 х 430 мм |
| Колір | синій |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Grunhelm GFS-1619
Підлоговий вентилятор Grunhelm GFS-1619 дозволить насолоджуватися прохолодним повітрям у приміщеннях відразу після його покупки. Діаметр 16 дюймів, регулювання висоти, регулювання повороту на 90 градусів дозволяє направити свіжий потік повітря в потрібному напрямку, а 3-ступінчасте регулювання дозволяє регулювати швидкість та силу обдування.
Якісний, потужний, безшумний вентилятор, виготовлений із міцного пластику, сітка відмінно захищає лопаті від попадання сторонніх предметів.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 16 дюймів
- Робота у поворотному режимі 90°
- Фіксація поворотного режиму
Відгуки та питання про - Вентилятор Grunhelm GFS-1619
0.0
Всього відгуків:0
Вентилятор Grunhelm GFS-1619
[[ getCurrentDecimal('1018') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1018') ]] ₴