Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вентилятор Grunhelm GFS-4525С
В наявності
Код:003155892
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Grunhelm GFS-4525С
| Виробник | |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Додаткові характеристики | підлоговий |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | по висоті |
| Функції | автоповорот |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 5 |
| Габарити | 620 х 500 х 170 мм |
| Колір | синій |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Grunhelm GFS-4525С
Підлоговий вентилятор Grunhelm GFS-4525C має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 46 см
- Робота в поворотному режимі
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 0 - 35 °
Відгуки та питання про - Вентилятор Grunhelm GFS-4525С
0.0
Всього відгуків:0
Вентилятор Grunhelm GFS-4525С
[[ getCurrentDecimal('1645') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1645') ]] ₴