Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Додаткові характеристики | регулювання висоти |
| Управління | електронне |
| Можливість регулювання | у напрямку потоку повітря |
| Функції | автоповорот |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 1200 х 480 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Вентилятор Hölmer HFS-1217B
В наявності
Код:003156307
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами