Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | MYSTERY |
| Вага | 0.75 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | настільний |
| Вид | лопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м² |
| Максимальна потужність | 15 Вт |
| Управління | механічне |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 320 х 190 х 140 мм |
| Колір | синій |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Вентилятор Mystery MSF-2443
Немає в наявності
Код:003568709
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами