Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вентилятор Neo Tools 90-001
В наявності
Код:002630806
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Neo Tools 90-001
| Виробник | |
| Вага | 5.08 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 25 м² |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Додаткові характеристики | регулювання висоти |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | у напрямку потоку повітря |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 5 |
| Габарити | 387 х 287 х 126 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Neo Tools 90-001
Вентилятор для будинку або офісу. Простий, але в той же час добротний. Якість підтверджена сертифікатами CE і ROHS. Вентилятор прослужить багато сезонів. 3 швидкісних режима (нормальний, сон, природа), коливання вліво-вправо. Повністю мідний двигун.
Особливості вентилятора:
- Потужність 50 Вт
- Діаметр 40 см
- Повна висота мiн — макс: 91.5 — 126 см
- Крила з високоякісного АБС
- Коливання: зліва направо
- 3 швидкості вентилятора
- Зручне регулювання висоти вентилятора
- Мідний двигун — тривалий термін служби!
- Стильний і мінімалістичний дизайн з матовою обробкою
- Якість підтверджена сертифікатами CE і ROHS
- Для використання в офісі та вдома
Відгуки та питання про - Вентилятор Neo Tools 90-001
0.0
Всього відгуків:0