Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вентилятор Neo Tools 90-003
Немає в наявності
Код:003155218
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Neo Tools 90-003
| Виробник | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові характеристики | регулювання висоти |
| Управління | механічне |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Можливість регулювання | по висоті |
| Діаметр | 45 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 5 |
| Габарити | 1525 х 443 х 300 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Neo Tools 90-003
Потужний 100-ватний вентилятор в промисловому виконанні підійде для приміщень з великою площею, наприклад, майстерень, цехів. Завдяки високій продуктивності він забезпечить належну циркуляцію повітря і комфорт роботи в спекотні дні. Якість на багато років підтверджено сертифікатом CE і ROHS. Характеристики продукту: двигун 100% мідь, міцна база, надійна промислова якість, проста модель, без додаткових функцій, сучасний дизайн.
Відгуки та питання про - Вентилятор Neo Tools 90-003
0.0
Всього відгуків:0