Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Регулювання висоти | Так |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Діаметр лопатей | 406 мм |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Цвет | Черный |
| Назва товару | Вентилятор |
| Размер | d40,6см |
| Мoдель | HFS-1217B |
| Назначение | підлоговий |
| Количество | (2шт в комплекті) |