Маркетплейс твоєї Країни![]()
Вентилятор Rotex RAF54-E
В наявності
Код:003154817
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вентилятор Rotex RAF54-E
| Виробник | |
| Вага | 2.3 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м² |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву |
| Управління | пульт ДУ |
| Можливість регулювання | по висоті |
| Функції | таймер |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Rotex RAF54-E
Підлоговий вентилятор Підлоговий вентилятор Rotex RAF54-E виконаний в класичному дизайні. Він розмістився на довгій і регульованою ніжці, яка, як і показник потужності в 40 Вт, дозволяє йому обслуговувати площа в 10 квадратних метрів. Вентилятор має три пластиковими лопатями, які крутяться в трьох швидкісних режимах, забезпечуючи найефектніший результат. Інші технічні параметри Підлоговий вентилятор Rotex RAF54-E працює на кнопочному управлінні, яке по праву вважається одним з найпростіших. Встановіть його на підлогу і підключіть, після чого виберіть швидкісний режим і відрегулюйте робочу позицію: по висоті, або по куту нахилу. Харчується модель від стандартної електромережі (220 V / 50 Гц). Обладнаний таймером. Перевагою даного вентилятора є дистанційне керування. Вам більше не знадобитися підніматися, щоб змінити режим роботи пристрою - зробіть це одним кліком, використовуючи пульт управління.