Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
В'язана футболка-поло з манжетами - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887373
Характеристики В'язана футболка-поло з манжетами - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 52% віскоза, 21% поліамід, 27% bpt |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | В'язка, трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 52см |
| Довжина рукава від горловини, см | 31см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 47см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 8см |
Читати повністю
Сховати
Опис В'язана футболка-поло з манжетами - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язана футболка-поло з манжетами — стильна та акуратна модель, яка поєднує класичні мотиви з сучасною подачею. Лаконічний прямий крій забезпечує комфортну посадку, а в’язана текстура додає образу м’якості та візуальної глибини. V-подібний виріз красиво відкриває зону декольте й надає моделі жіночності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - В'язана футболка-поло з манжетами - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
В'язана футболка-поло з манжетами - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1040') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('885') ]] ₴